Skup aut Gdynia – Zobacz ile płacą za używane samochody!

Czy sprzedaż samochodu do skupu aut używanych jest opłacalna? To pytanie z pewnością zdaje sobie większość osób, zainteresowanych szybką i bezpieczną, ale również korzystną pod względem finansowym sprzedażą wysłużonego auta. Aby nieco ułatwić podjęcie ostatecznej decyzji sprawdziliśmy, jak wygląda wycena pojazdu w skup aut Gdynia i ile może on zaoferować swoim klientom za sprzedawane tutaj samochody.

Jak skup aut w Gdyni wycenia samochody?

Każdą transakcję w skupie samochodów osobowych i dostawczych rozpoczyna wycena. Dobry skup samochodów Gdynia przeprowadza ją zupełnie za darmo. To właśnie dzięki niej może on gwarantować każdemu klientowi rzetelną ofertę, skupując auta w oparciu o ich rzeczywisty stan techniczny. Co więcej, taka wycena samochodu nie będzie zobowiązaniem do podpisania umowy kupna-sprzedaży, dzięki czemu każdy może sprawdzić, ile zaoferują mu inne firmy, działające w branży motoryzacyjnej na terenie całego województwa pomorskiego.

Wycena samochodów używanych w skupie możliwa jest 7 dni w tygodniu, 24h na dobę i może przybierać 3 formy:

  • wstępna wycena – wystarczy zadzwonić do firmy, która prowadzi skup samochodów za gotówkę (lub wypełnić formularz kontaktowy), by uzyskać wstępną wycenę,
  • wycena w miejscu sprzedaży – przeprowadzana przez fachowca, zatrudnionego przez skup samochodów używanych i doskonale znającego ceny na wtórnym rynku,
  • darmowy dojazd do klienta i wycena aut osobowych i dostawczych na jego posesji.

skup pojazdów

Skup aut Gdynia – sprzedaż pojazdów sprawnych

Skup aut Gdynia prowadzi skup pojazdów w każdym stanie technicznym, gwarantując pełen profesjonalizm usług i płacąc gotówkę od ręki za każdy samochód. Firma może odkupić każde auto, które nadaje się jeszcze do naprawy, o czym decydują darmowe oględziny, dokonywane przez uczciwego fachowca. Na miejscu sprzedać można więc m.in. auto z bagażem doświadczeń.

Co ważne, skup aut za gotówkę Gdynia oferuje pełne bezpieczeństwo transakcji i błyskawiczną sprzedaż aut, ale nie płaci pełnej wartości za sprzedane tutaj auta. Na ogół skupuje pojazdy za ok. 80% ich rzeczywistej wartości, jeśli ich stan nie pozostawia wiele do życzenia. Im gorszy stan techniczny pojazdu, tym niższa będzie oferta skupu.

Skup samochodów uszkodzonych i powypadkowych – cennik

Skupy aut, działające na terenie województwa pomorskiego, również w Gdańsku, Gdyni czy Sopocie, skupują nie tylko sprawne samochody, ale również pojazdy uszkodzone i powypadkowe. A więc z usług skupu aut mogą skorzystać właściciele pojazdów, które np. brały udział w wypadkach czy zostały uszkodzone na skutek poważnej awarii. Taki skup aut powypadkowych to szansa, by zarobić jeszcze nieco gotówki na sprzedaży rozbitego pojazdu i zasilić pulę, przeznaczoną na zakup nowego auta. Tym razem stawki będą wahały się w granicach 60% wartości samochodu. Warto podkreślić jednak, że skup samochodów w Gdyni skupuje samochody, na które niezwykle ciężko znaleźć zdecydowanego kupca. W tym przypadku wystarczy tylko skontaktować się z placówką, by wycenić auto na posesji i przewieźć go lawetą do miejsca sprzedaży.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

18 + 17 =