Co zrobić z meblami w trakcie przeprowadzki?

Jeśli sprzedajesz mieszkanie, planujesz przeprowadzkę, remont lub dłuższy wyjazd, musisz odpowiednio zabezpieczyć swój dobytek, m.in. elementy wyposażenia wnętrz. Najbardziej kłopotliwe okazują się zwykle wielkogabarytowe meble. Nowoczesnym i bezpiecznym rozwiązaniem będzie wówczas wynajem boksu w specjalnym magazynie oferującym wynajem przestrzeni z całodobowym dostępem. Czy twoje meble będą tam bezpieczne? Sprawdź, jak działa taka przechowalnia.

Self storage – przechowasz tu niemal wszystko!

Interesuje cię sprawdzona i rzetelna przechowalnia mebli? Warszawa oferuje kilka nowoczesnych magazynów, w których możesz umieścić je bez obaw o uszkodzenie czy kradzież. W ramach self storage możesz wynająć pomieszczenie dostosowane do Twoich indywidualnych potrzeb. Najmniejszy boks ma wielkość 1 m2. Jeśli jednak chodzi o meble, możesz wybierać spośród boksów o powierzchni 5, 10, 15 czy nawet 20 m2.

Poza wielkogabarytowymi meblami umieścisz tu także sprzęt AGD, opony, rowery i inne rzeczy, z którymi nie masz co zrobić, zwłaszcza w trakcie przeprowadzki.

Czy meble w magazynie samoobsługowym są bezpieczne?

W tego typu magazynach obsługa dba o czystość i temperaturę dostosowaną do depozytów. Zarówno kanapa ze skórzanym obiciem, jak i stół czy szafa z litego drewna będą się tutaj czuły dobrze. W boksach nie ma ryzyka powstawania wilgoci, a regularne dezynfekcje na terenie całego obiektu gwarantują higienę na najwyższym poziomie.

Jak przewieźć meble do zamówionego boksu?

Nowoczesne przechowalnie mebli w takiej formie są dostosowane do typowo transportowych procedur. Przykładowo magazyny Kangu Self Storage mają parkingi, które sąsiadują bezpośrednio z magazynem. Dzięki temu załadunek czy rozładunek nawet najcięższych mebli nie stanowi problemu. Magazyn nieodpłatnie udostępnia także wózki paletowe czy platformowe.

Planując remont czy przeprowadzkę, sprawdź ofertę najbliższego magazynu całodobowego. To gwarancja bezpieczeństwa Twojego dobytku i zdecydowanie mniejsza dawka stresu dla Ciebie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

dziewiętnaście + dziewięć =