Stoły ogrodowe – nowoczesne rozwiązania!

Niezależnie od tego jaką przestrzenią dysponujecie w ogrodzie, możecie stworzyć w nim funkcjonalną strefę relaksu, wypoczynku i spotkań towarzyskich. Wystarczy, że uzupełnicie ją o stoły ogrodowe w zestawie z fotelami. Takie wypoczynki nie zajmują wiele miejsca i są niezwykle funkcjonalne. Poznajcie zalety nowoczesnych technorattanowych stołów ogrodowych.

Stół ogrodowy okrągły – funkcjonalność i oszczędność miejsca

Wybierając stolik ogrodowy okrągły można zaoszczędzić przestrzeń użytkową, a jednak zapewnić optymalną ilość miejsca dla zaproszonych gości. Przy stoliku okrągłym na planie okręgu zmieści się od 4 do nawet 8 foteli, w zależności od jego średnicy. Wybierając model technorattanowy zapewniacie sobie najwyższy poziom funkcjonalności. Przede wszystkim takie stoliki są stosunkowo lekkie, nawet ze szklanym blatem i łatwo można je przenosić z miejsca na miejsce. Sam materiał świetnie imituje strukturę naturalnego rattanu, a jednocześnie ma wyższe walory użytkowe. Jest znacznie bardziej odporny na wilgoć, a także całkowicie odporny na działanie promieniowania UV. To oznacza, że nawet po wielu latach meble ogrodowe, czyli zarówno stoły ogrodowe, jak i fotele nie będą blaknąć pod wpływem słońca i nadal będą świetnie się prezentować. Stół ogrodowy okrągły z technorattanu może być posadowiony na czterech nogach i dodatkowo opleciony pasem technorattanu, który stanowi element dekoracyjny podstawy. Podstawa może być zarówno walcowata, jak i bardziej stożkowata, w zależności od tego czy pokryte technorattanem nogi są ustawione pod kątem prostym czy tworzą kąt ostry. Niezależnie od modelu wszystkie stoły ogrodowe okrągłe z tego materiału zapewniają stabilne posadowienie na tarasie czy nawet w ogrodzie.

Dopasuj stolik ogrodowy okrągły do mebli ogrodowych

Bez wątpienia stoliki ogrodowe okrągłe najlepiej komponują się z fotelami, ale można również postawić je przed narożnikiem czy sofą z technorattanu. W zależności od dostępnego miejsca można modyfikować aranżację tarasu. Na pewno atutem mebli technorattanowych jest uniwersalna kolorystyka. Dostępne są stoły ogrodowe okrągłe brązowe, beżowe, szare, a nawet czarne. Szukając nowoczesnych i funkcjonalnych zestawów, warto wybrać modele z oferty na stronie: https://www.belgiardino.pl/19-stoly-okragle. W ten sposób można stworzyć wyjątkową i reprezentacyjną aranżację tarasu czy też przydomowego ogrodu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

czternaście + 19 =