Akcesoria dla motomaniaka — kierowco, musisz to mieć!

Każdy miłośnik motoryzacji nieustannie poszukuje akcesoriów, które poprawią komfort korzystania z pojazdów lub pomogą mu nieco zindywidualizować swój samochód. Istnieje naprawdę wiele przydatnych gadżetów w tej kwestii. Przeczytaj nasz artykuł, by dowiedzieć się o kilku najciekawszych, a na pewno bardzo funkcjonalnych produktach dostępnych na polskim rynku dzięki profesjonalnym markom motoryzacyjnym.

Szczotko-skrobaczki na zimę

Wbrew zmianom klimatu śnieg i lód wciąż pozostają jednym z najbardziej uciążliwych problemów zimą. A ponieważ bezpośrednio dotykają naszych samochodów, należy być przygotowanym na szybkie uporanie się z nimi. Służą do tego specjalne szczotko-skrobaczki na zimę. Warto wybrać produkt łączący w sobie obie te funkcje, żeby nie kupować dwóch osobnych przedmiotów, które niepotrzebnie zabierałyby miejsce w aucie.

Szczotki do czyszczenia felg

Dbanie o alufelgi (ale też stalowe, lakierowane czy chromowane) jest ważne o każdej porze roku. Trzeba wiedzieć, że nie każda szczotka nadaje się do czyszczenia tak delikatnych w gruncie rzeczy powierzchni. Należy wybrać takie, które cechują się odpowiednią miękkością. Polecamy zwłaszcza szczotki z wełny lub z mikrofibrą. Dzięki tym materiałom zyskujesz pewność, że nie zarysujesz swoich felg, a jednocześnie pozbędziesz się nawet najtrudniejszych zabrudzeń.

Przyjemne zapachy do samochodu

Wejście do pachnącej świeżością kabiny jest przyjemnością samą w sobie. W tym celu wystarczy zaopatrzyć się w profesjonalny zapach do samochodu. Ale który wybrać? To oczywiście kwestia gustu. Możemy za to podpowiedzieć, które formy są obecnie najpopularniejsze. Szczególnym zainteresowaniem cieszą się długotrwałe, organiczne odświeżacze powietrza w woreczku. Bardzo estetycznym rozwiązaniem są też aromaty zamknięte w designerskiej buteleczce.

Kanistry rezerwowe do paliwa

Chociaż nie zdarza się to zbyt często, to jednak warto być przygotowanym na tę sytuację. W końcu każdy może się zagapić i na środku drogi międzymiastowej pozostać bez paliwa. Właśnie dlatego dobrze mieć ze sobą kanister rezerwowy. Wystarczy 5-20 l, które pozwolą dojechać do stacji. Najlepsze modele posiadają wygodny lejek do nalewania, a także są odporne na skrajnie niskie i wysokie temperatury (od -25ºC do 50ºC).

Ramki do mocowania tablic rejestracyjnych

Dobry wygląd pojazdu jest bardzo ważny. Dlatego trzeba myśleć także o szczegółach, które mają wpływ na całość efektu. W związku z tym warto zainwestować w ramki do mocowania tablic rejestracyjnych z wysokoudarowego polistyrenu. Zapewni on jednocześnie odporność na szkodliwe czynniki zewnętrzne, jak i nada tej przestrzeni wyjątkowe walory estetyczne.

Gdzie kupić profesjonalne gadżety do samochodów?

Polecamy uwadze ofertę marki Moje Auto. W jej asortymencie znajdują się wszystkie wspomniane gadżety do samochodu, które przydadzą się praktycznie każdemu motomaniakowi. Z ich pomocą nie tylko poradzisz sobie w trudnej sytuacji, ale też zwiększysz przyjemność z jazdy. Przekonaj się na własną rękę o wartości tych akcesoriów! Zwłaszcza że możesz zamówić je w atrakcyjnie niskiej cenie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

17 + trzy =